RAJČINY

Vysoké, ťahavé (kolíkové) 

TORNÁDO F1

Vysoké, ťahavé rajčiny

Najznámejšia odroda rajčín

Okrúhle plody

Rodiace do neskorej jesene

Veľmi úrodná odroda

BARBADOS F1

Skorá odroda

Vysoké, ťahavé

Vysoká plodnosť

Výborná chuť

Trvanlivosť

PRECIZIA F1

Vysoké rajčiny

Sladká aromatická chuť rajčín

Odolná voči chorobám

Vhodná na pestovanie vonku aj pod fóliou

Majú prvenstvo na trhu

NIKI ZEL

Skorý indeterminantný hybrid, určený pre pestovanie vo fóliovníkoch a voľnej pôde. Vyniká dobrým zdravotným stavom. Plod je veľký cca 105 g, s počtom komôr 2-3.

TORINO F1

Nepraskajuce plody. Kolíkové. Vlastnosti odrody. Rýchle rastúce rajčiny do nepohody s pevnými plodmi, ktoré takmer nepraskajú. Skladovateľnosť 10 - 14 dní, chuť príjemná. Je určená predovšetkým pre pestovanie vo voľnej pôde. 

TIPO F1

univerzálny poloraný hybrid typu TORNÁDO s veľmi dobrou chuťou. Plody s hmotnosťou 80 - 100 g sú guľovité, menšie, ale pevnejší, takmer nepraskajúca, s perfektným, rovnomerným vyfarbením. Odroda je vhodná aj pre hydropóniu.

START F1

Paradajka - Štart S F1 je skorá kolíková odroda, ktorá je vhodná na pestovanie v záhonoch aj v skleníkoch. Má stredne veľké plody s hmotnosťou 70-90 g, ktoré sú červenej farby, šťavnaté a sladké.

Je veľmi odolná voči praskaniu. Paradajky sú vhodné na priamu konzumáciu, do šalátov, na výrobu kečupov alebo ako príloha k iným pokrmom. Rastlina vyžaduje oporu. Veľmi dobre znáša výkyvy počasia.

KUMATO

Poloneskorá, indeterminantná odroda, určená na pestovanie v skleníkoch, fóliovníkoch aj na poli. Kvetenstvo je jednoduché i zložené. Plod je veľký až veľmi veľký, tvarom pripomína plod papriky. Hmotnosť plodu môže dosiahnuť až 200 g. Plody sú mäsité, v zrelosti s vysokým obsahom sušiny. Priečne rezy plodov sú vhodné na grilovanie, do sendvičov aj hamburgerov. 

 Odrody Kumato obsahujú zvýšené množstvo vitamínov. Napríklad hladina vitamínu C v nich prevyšuje hladinu v žltých a červených rajčiakoch 2 až 3-krát.

ROMUS

 patrí k stredne skorým odrodám, ktoré sa odporúčajú na pestovanie na poli. Tvoria veľké zhluky stredne veľkých plodov, ktoré vážia v priemere 110 až 125 g. Ovocie tejto odrody má pravidelný, okrúhly tvar. Ich pokožka je hladká a má príjemnú žltú farbu. Dužina rovnakej farby je výnimočne aromatická a chutná. Tieto paradajky chutia najlepšie nakrájané na sendvičoch alebo nasekané v šalátoch.


Polovysoké

SAN  MARZANO F1

Pôvodom z Talianska

Kolíkové

Plody oválne s menším počtom semien

HUGO

Poloneskorá, indeterminantná odroda, určená na pestovanie v skleníkoch, fóliovníkoch aj na poli. Kvetenstvo je jednoduché i zložené. Plod je veľký až veľmi veľký, tvarom pripomína plod papriky. Hmotnosť plodu môže dosiahnuť až 200 g. Plody sú mäsité, v zrelosti s vysokým obsahom sušiny. Priečne rezy plodov sú vhodné na grilovanie, do sendvičov aj hamburgerov. 

Novosadski Jabučar

Srbská odroda rajčín

S vyváženým obsahom kyselín a cukrov, Novosadský Jabučar je víťaz nad víťazmi. Keď túto paradajku ochutnáte, zamilujete sa do nej na prvé sústo. Takúto chuť si pamätám z detstva keď paradajky chutili ešte ako paradajky. Táto stará odroda je pôvodom z Vojvodiny, v štátoch bývalej Juhoslávie je celkovo známa a pestuje sa tam už dlho. Rastlina rastie a rodí do prvých mrazov (indeterminantná odroda). Plody dozrievajú postupne, sú pekné okrúhle, vážia okolo 130-150 gr, majú žiarivo-červenú farbu

PEGAZ  

srbské rajčiny

Beta-karoténové zlato! Oranžový veľmi výnosný hybrid s vysokým obsahom betakaroténu (významného antioxidantu v ľudskom organizme), výbornej chuti a produkcie. Poloskorá, indeterminantná (vysoká) odroda, určená na poľné pestovanie a na pestovanie vo fóliovníkoch. Je odolná proti plesňovým a vírusovým chorobám ako tabaková mozaika, verticillium a fusarium.Plod je veľký 180 – 200 gramov, má intenzívnu oranžovú farbu, výbornú konzistenciu a chuť s vysokým obsahom betakaroténu (provitamínu A) a dlhou skladovateľnosťou. Ideálna na priamy konzum, do šalátov aj na kuchynské spracovanie. 5-6 plodov na strapciPlod je veľký 180 – 200 gramov, má intenzívnu oranžovú farbu, výbornú konzistenciu a chuť s vysokým obsahom betakaroténu (provitamínu A) a dlhou skladovateľnosťou. Ideálna na priamy konzum, do šalátov aj na kuchynské spracovanie. 5-6 plodov na strapci


NARAM

Poloskorá hybridná odroda kolíkového rajčiaku typu LSL, určená pre teplé i studené rýchlenie v skleníkoch a fóliovníkoch. V teplejších oblastiach je možné pestovanie i na poli. Rastlina je stredne bujná. Plody sú väčšie, oválne, v počte 8 - 10 ks na jednom strapci. Hmotnosť plodu je 110 - 120 g.

Kríčkové

IMUN


Najskoršia odroda

Kríčkové do 50 cm

Klasické okrúhle plody

Vhodné na poľné pestovanie 

Cherry

TRAMEZZINO

Sú šťavnaté a svojou skvelou sladkastou chuťou vedia dochutiť každé jedlo


BRIOSO

Kokteilová paradajka.

Sladká a aromatická dužina má sýtu tmavočervenú farbu.

Svojim pravidelným tvarom predstavuje dokonalú paradajku.

POLLICINO

Tieto malé datľové paradaky majú vynikajúcu chuť vďaka dobrej kombinácii cukrov a kyselín. Plody sú datľového tvaru s hmotnosťou cca 20-25 gramov. Hybridná odroda vhodná na pestovanie v skleníkoch, fóliovníkoch aj vo voľnej pôde.

AVALANTINO

vysoke ťahavé, koktejlové rajčiny ovocnej chuti, výnosná odroda rodiaca do neskorej jesene

CHERROLA F1

Semená Rajčiaku Cherrola F1 vysoko výnosný hybrid kolíkového rajčiaka s malými guľatými plodmi s hmotnosťou 20–30 g. Odroda je vhodná na studené rýchlenie a poľné pestovanie. Rastlina je stredne veľká a vyznačuje sa vysokou toleranciou k plesni zemiakovej. Na jednom strapci dozrieva 20 a viac plodov.

PERUN

Jej plody pripomínajú žltú hrušku

Hodia sa do šalátov alebo na priamu konzumáciu
Chuť je výrazne sladká a šťavnatá

RADANA

Rastlina má vysokú výnosnosť a výšku do 80 cm, pestovať ju môžete aj vo veľkom kvetináči na balkóne alebo terase. Plody sú červené a majú hruškovitý tvar. Sú drobné (okolo 2 cm) a ich chuť je aromatická a sladká.

Paradajky sa výborne hodia do šalátov alebo k inému bežnému spracovaniu.

BLACK CHERRY

Paradajky sú tmavo červené, temer až čierne. Plody sú menšie, o hmotnosti 20 - 40 gramov a majú vynikajúcu ľahko sladkú chuť.


McDreamy

Cherry rajčiny slivkového tvaru s hrubšou šupinou a dužinou. Dlhšie skladovanie.

STORIA

Cherry rajčiny slivkového tvaru so sýtočervenou dužinou, sladká chuť rajčín. Vysoký obsah cukru. Spĺňajú očakávania aj tých najnáročnejších gurmánov. BAMANO

Malé oranžové paradajky slivkového tvaru

Sú veľmi sladké, s bohatou chuťou. Plody sú veľmi kvalitné a napriek oranžovej farbe majú pomerne vysoký obsah karotenoidov, antioxidantov a minerálnych látok. 

Maggino

Malé žlté paradajky slivkového tvaru

Majú vynikajúcu chuť.Plody sú veľmi kvalitné a napriek žltej farbe majú pomerne vysoký obsah minerálnych látok, karotenoidov a antioxidantov, ktoré majú priaznivé účinky na zdravie, znižujú pravdepodobnosť srdcovo-cievnych chorôb a niektorých typov rakoviny.

Balkónové

BAJAJA

Ide o bohatú odrodu, plodí až 500 plodov na jednom kríčku.

Plody sú červenej farby s hmotnosťou 8 až 10 gramov.

Rastlina je vhodná na pestovanie v truhlíkoch, dorastá do výšky max 40 cm.

Odroda je veľmi vitálna a odolná voči chorobám.

VENUS

Rastlina dorastá do maximálnej výšky 30 cm. Vďaka tomu sa rastlina hodí pre pestovanie na balkónoch alebo terasách. Plody majú žltú alebo oranžovú farbu, a býva ich veľmi veľa - až 150 naraz. Sú guľaté, vážia 15 - 20 g a majú vynikajúcu šťavnatú chuť. Plody sa využívajú ako prísada do šalátov, taktiež na grilovanie, varenie či nakladanie.Tieto paradajky sú bohaté na beta-karotén a vitamín C, ktoré slúžia ako prevencia pred rôznymi civilizačnými chorobami

VILMA

Balkónové červené. Veľmi úrodná odroda nízkeho kríčkového rajčiaka, určená pre záhradkárov. Vhodná na pestovanie v záhradných nádobách na balkónoch. Na jedenej rastline dozrie 150 a viac plodov. 

Plody sú malé, červené, guľaté s hmotnosťou 15-20 g.

AZTEK

Vysoko výnosná odroda nízkeho kríčkového rajčiaka, určená pre záhradkárov. Vhodná na pestovanie v záhradných nádobách na balkónoch. Na jednej rastline dozrie 150 a viac plodov. Plody sú malé, žlté, guľaté s hmotnosťou 15 - 20 g

Sweet Valentines F1

SWEET VALENTINES F1 – kolekcia DO NÁDOB - odroda s veľmi kompaktným až kaskádovitým rastom s bohatou násadou drobných paradajok. Plody sú srdcovitého tvaru, lahodnej, sladkastej chuti. Výška rastliny je 30–35 cm v závislosti od koreňového balu. Odroda ideálna pre závesné kvetináče aj hrantíky. Dobre znáša zmiešané výsadby v nádobách.

Mäsité

Homestead F1

Rastlina s dobrými výnosmi. Plody beefsteakového typu dorastajú do hmotnosti až 500 g, mimo čerstvého konzumu sa skvele hodí do šalátov, sendvičov a na pečenie. Je stredne neskorá, vhodná pre pestovanie vo fóliovníkoch a skleníkoch, v poľných podmienkach je nutné počítať so zníženým výnosom. 

Brutus

Paradajky Brutus produkujú veľké, šťavnaté plody, podobné hovädzím steakom, ktoré sú ideálne na krájanie do sendvičov a šalátov. Lahodné, bohaté červené plody sú silne rebrované a dorastú až do priemeru 20 cm. Tieto obrovské paradajky majú kapacitu na dosiahnutie neuveriteľnej hmotnosti až 1 kg, ak necháme 3 alebo 4 plody na jeden koreň.

Pôsobivá odroda na pestovanie v exteriéri alebo v skleníku.

Jerguš

Jerguš je rokmi overená odroda, ktorá v našich podmienkach výborne dozrieva v skleníkoch aj vonku. Plody vážia priemerne 400 g a sú mäsité. Vynikajúce na priamy konzum aj na domáce pretlaky. Rastliny sú vysoké, mohutné, pestujte s oporou kolíka. Všetky paradajky odporúčame formovať vylamovaním zálistkov. 

Býčie srdce OXHEART

Staršia obľúbená odroda s veľkými červenorožovými plodmi tvare býčieho srdca. Plody majú vynikajúcu, sladkú chuť, môžu dorastať aj 300 gramov. Kolíková paradajka, veľmi vzrastná, stredne skorá až neskorá 

Herodes

Polo-skorá indeterminantná odroda, určená pre stredné rýchlenie i poľné pestovanie. Plody sú veľké, mäsité, srdcovitého tvaru, stredne ružovej farby so slabým rebrovaním a žíhaním. Hmotnosť plodov je 160 - 180 g.

Pavlína

Stredne skorá odroda mohutnejšieho vzrastu pre ľahšie pôdy. Plody sú guľovité, veľmi pevné, sladké. Po zbere plodov prebierkou hneď po sčervenaní je možné ich skladovať 2 - 3 týždne. Plody sú určené na priamu konzumáciu i konzervovanie.

ABRUZZESE


Rajčiak Abruzzese je hruškového tvaru s váhou plodou 250-300g. Plody sú intenzívnej červenej farby. Dužina je mäsitá, šťavnatá. Dozrieva 90 dní od výsadby. Odroda prináša pravidelné veľké úrody.

PAPRIKY

Štiplavé

BODROG F1

Je odolná voči stresu, rastliny tvoria pevnú stonku a vetvenie, plody nie sú náchylné k zdrobnateniu ku koncu plodnosti. Plody majú predĺžený kužeľovitý tvar, sú súmerné, previslé, extra veľké, lesklé, výbornej, mierne pálivej chuti.

GARAM F1

Má vysoký úrodový potenciál, Extra veľké plody. Plody majú predĺžený kužeľovitý tvar, sú previslé, mimoriadne veľké, mierne pálivé, dobrej chuti s priemernou hmotnosťou 120-150g. V trhovej (zberovej) zrelosti sú svetlo zelené, v botanickej (semennej) zrelosti červené.

Mierne štiplavé

PCR F1

Klasická obľúbená odroda vhodná na rýchlenie i poľné pestovanie.

Plody sú dlhé, rovné alebo kosákovito prehnuté, tenkostenné,

Sú aromatické a mierne pálivé, šťavnaté. Je určená na zber v technickej zrelosti a používaná predovšetkým na priamu konzumáciu.


ANTHEA F1

Mierne štipľavá, stále rastúca, veľmi skorá odroda zeleninovej papriky. Je určená hlavne na rýchlenie vo fóliovníkoch a skleníkoch, ale aj na pestovanie vonku. Darí sa jej vo všetkých pestovateľských oblastiach, dobre znáša chladnejšie podmienky.

Szentesi piacos

Indeterminantná odroda typu PCR, plody sú mierne pikantné, s hmotnosťou 60-70g. Je určená na rýchlenie i poľné pestovanie. Plody sú svetlozelenej farby.

Sladké

PROMONTOR F1

Sladká

je určený na rýchlenie i na poľné pestovanie. Má vysoký úrodový potenciál,.

Veľmi veľké a extra veľké plody prináša na hlavnej stonke alebo v jej blízkosti. Plody majú predĺžený kužeľovitý tvar, sú previslé, mimoriadne veľké, sladké, dobrej chuti s priemernou hmotnosťou 120-140g.

SLOVAKIA F1

Sladká

Veľmi skorá, úrodná poľná odroda. Plody sú žltozelené, kónické, previsnuté a aromatické.

MULTIFLOW F1

Stredne skorá odroda

hrubostenné veľké plody žltej farby

vysoká úroda

vhodná do sklenníkov aj na pestovanie von

Maďarská výnosná odroda


AMY

Paprika Amy je skorá odroda nižšieho vzrastu.

Je vhodná na pestovanie vo fóliovníkoch a v južných oblastiach aj vonku.
Plody sú veľmi šťavnatej chuti. Farba plodu je bledozelená, v botanickej zrelosti červená.
Je to prvá česká odroda maďarského typu.

Lotta F1

Skorá hybridná odroda
plody sú bielo zelené
hrubostenná paprika
dozrieva aj do červena
prispôsobí sa podmienkam, odolná


NOVA

Nova je skorá odroda papriky, určená na rýchlenie vo fóliových krytoch. Plody sú veliké, lichobežníkového tvaru a sú žlto zelenej farby v technickej zrelosti a červené v botanickej zrelosti, sladkej chuti. Vhodná na priamy konzum i konzervovanie. Má vysoký obsah vitamínu C a veľmi dobrý zdravotní stav. 

Rajčinová paprika

TOPEPO ROSSO ─ tradičná talianska odroda "rajčinovej papriky" s hrubou, sladkou a veľmi chutnou stenou plodu. Vhodná na priamy konzum, plnenie aj sterilizovanie. Najlepšie sa jej darí na záhrevnej, úplne slnečnej lokalite alebo v krytých priestoroch.

KÁPIE

GRANOVA

Stredne neskorá poľná odroda. Dužina je silná, nepálivá, jemná, aromatická. Má všestranné použitie, je vhodná pre priamy konzum i priemyselné spracovanie.


BLAVA

Skorá poľná odroda, vhodná i na pestovanie pod fóliovými krytmi. Plody sú veľké, hrubostenné, šťavnaté, sladkej chuti. Je veľmi úrodná. Vhodná na priamy konzum i konzervovanie.

BARANIE  ROHY

                                  Štiplavé

PÁLIVEC

Stredne pálivý, dlhší "kozí" roh. Má vyšší vzrast a tmavšie zelené plody. Je určená nielen pre sterilizáciu, ale aj na priamy konzum v technickej aj botanickej zrelosti.

OHNIVEC

Intenzite pálivosti zodpovedá aj názov tohto baranieho rohu, ktorý nadväzuje na odrodu Pálivec. Okrem výrazne ostrejšej chuti sa od tejto odrody odlišuje dlhším plodom, ktorý má v technickej zrelosti svetlo zelenú farbu. Je určený predovšetkým pre sterilizáciu celých neodsemených plodov a pre konzumáciu čerstvých strukov

KOZÍ ROH


                                  Sladké

SPIRALUS

Je tenký baraní roh, ktorý má v botanickej zrelosti tmavo červenú farbu. Odroda je vhodná pre zaváranie.

RED HORN

Skorá odroda baranieho rohu sladkej chuti REDHORN, určená na studené rýchlenie a poľné pestovanie (v teplých oblastiach). Rastliny sú stredne veľké, s vysokou násadou 2 komorových plodov, ktorých farba je svetlozelená v technickej zrelosti a sýto červená v botanickej zrelosti. Bohatá odroda je vhodná na konzervovanie celých plodov. 

JABĹČKOVÁ ALMA PAPRIKA 

SLADKÁ, ŠTIPĽAVÁ

CHILLI PAPRIČKY

CAROLINA REAPER

Vegetačná doba je 120 dní a plody tejto štipľavej papričky majú červenú farbu a veľkosť 3 x 4 cm. Za čerstva sú papričky veľmi šťavnaté a výrazne chutia aj voňajú po ovocí. Rastlina dorastá do výšky až 150 cm.

Môže dosiahnuť až 2 200 000 SHU

HABANERO ORANGE

Chilli habanero patrí k veľmi štipľavým chilli paprikám. Len pre predstavu oranžová odroda Habanero je približne 40-krát štipľavejšia než Chilli Jalapeno. Plod papričky je zvyčajne dlhý okolo 3-4 cm a široký 4 cm. Odroda dorastá do výšky 65-90 cm. Štipľavosť tejto odrody sa hodnotí na 150 000 - 325 000 SHU.

HABANERO RED

5 cm dlhý a až 4 cm široký plod Habanera Red je typickým tvarom väčšiny habanero. Dorastá bežne do 70 cm, môže mať až 325 000 SHU

JALAPEŇO

Ide pravdepodobne o najpopulárnejšiu papričku na americkom kontinente. Jalapeños sú malé (5 cm) až stredne veľké (8 cm) chilli papričky známe svojou pálivosťou. Ich pálivosť dosahuje 2500 až 6000 SHU. 

TRINIDAD SCORPION MORUGA

Patrí medzi rastliny s nižším vzrastom, no s intenzívnou chuťou. Červené chilli papričky sú veľké približne 4-5 cm. Odroda bola do roku 2012 najštipľavejšou paprikou na svete. Môže mať 1 200 000 SHU

THAI HOT

Vhodná na pestovanie v kvetináči a truhlíkoch.

Odroda je často využívaná najmä v kuchyni. Hodí sa snáď do každého pikantného jedla. Plody majú silnejšiu arómu, dajú sa používať čerstvé, sušené i sterilizované.

Rastlina celkovo dorastá do výšky okolo 50 niekedy až 70 cm.

Štipľavosť je okolo 25 000 - 40 000 SHU


Hot pepper


KAJENSKÁ PAPRIKA

plod papriky kríčkovitej, ktorý sa po usušení a pomletí používa ako korenie na ochutenie jedál alebo ako hlavná zložka čili. 

Goat weed pepper

Lemon drops chilli


Chilli Viktoria

Detaily položky

KALERÁB

BIELY SKORÝ

Osvedčená úrodná odroda bieleho kalerábu pre poľnú skorú výsadbu s vysokou odolnosťou proti vybiehaniu do kvetu.  Belavá dužina pri šupke nazelenalá, jemnej, dobrej chuti. 

4€/10ks


MODRÝ SKORÝ

Skorá modrá odroda, vhodná na celoročné pestovanie. Dužina je veľmi kvalitná. Je odolná proti drevnateniu.

4€/10ks 

GIGANT

Kaleráb biely neskorý Gigant je odroda s extra veľkými buľvami. Výhodou je, že nedrevnatie, nepraská. Dužina je bielej farby, na okrajoch jemne zelená. Chuť je sladká a šťavnatá. Hmotnosť 3 - 5 kg.

4€/10ks 

ZELER

ZELER  MENTOR BUĽVOVÝ

Zeler je zdravší ako zemiaky. 100 gramov obsahuje viac ako 35% dennej odporúčanej dávky vitamínu K, ktorý buduje naše kosti. Okrem toho, vitamín K pomáha v prevencii degeneratívnych ochorení mozgu, ako je Alzheimerova a Parkinsonova choroby

4 €/10ks

ZELER STOPKOVÝ

Stopkový zeler môžete jesť v surovom aj uvarenom stave. Záleží len na vašej chuti. Varený je vhodné ochutiť rascou a soľou, surový zase stačí umyť, nakrájať na menšie kúsky a pridať do šalátu. Ako príloha sa hodí asi ku každému jedlu. Výborne ladí so žeruchou, paradajkami i žltou paprikou.

2 €/ 1 crepnik

Zeler listový


2 €/ 1 crepnik 

INÉ

BAKLAŽÁN BLACK BEAUTY

Rastlina baklažán Black Beauty je teplomilná lahôdková zelenina, má zelenú alebo zelenofialovú stonku, jeho kvety sú taktiež fialovej farby. Vytvára fialové plody, ktorých veľkosť záleží od klimatických podmienok v ktorých sa rastlinka pestuje. Ideálna teplota na jeho pestovanie je 20 - 28°C počas dňa. V noci by nemala teplota klesnúť pod 18°C. Jedna rastlina dokáže urodiť 4 - 10 kg plodov za jeden rok.

2 €/1ks

JAHODA CLERY

Jahody Clery je veľmi skorá kvalitná odroda dozrievajúca koncom mája, týždeň pred odrodou Elsanta. Plody sú kónického tvaru, dužina je sladká, pevná, farba stredne červená, vhodné na dlhodobejšie skladovanie. Plody sú väčšieho vzrastu, rodí hojne. Rastlina je tolerantná voči chorobám, vhodná aj do ťažkých pôd, veľmi zaujímavá odroda z hľadiska skorosti a výnimočnej kvality ovocia.

1ks = 1,70 €

CELOROČNÉ JAHODY STÁLERODIACE

Vysoko produktívne stálerodiace jahody so stredne veľkými plodmi, vhodné aj do záhonov, kvetináčov.

1ks=2,50 €

6ks = 6€

ŠALÁT HLÁVKOVÝ

Patrí k najstarším pestovaným druhom zeleniny s vysokou biologickou hodnotou. Konzumujú sa jeho listy zvyčajne za čerstvého stavu ako samostatná príloha k jedlám alebo ako súčasť rôznych zeleninových šalátov. Jeho listy majú veľmi dobrú chuť a sú ľahko stráviteľné. Odborníci túto zeleninu zaraďujú medzi najzdravšie druhy potravín

10KS=4€


UHORKA ŠALÁTOVÁ SALADIN (HADOVKA)

Partenokarpický hybrid určený na skoré pestovanie vo fóliovom kryte, ale darí sa mu aj vonku. Plod je stredne zelený, hladký, nehorký, dlhší. Nevyžaduje prítomnosť opeľovačov. Dĺžka plodu je 25-30 cm.

2 €/1ks

Lisboa F1 - šalátová uhorka

Špičková odroda partenokarpická šalátovky typu "Slicer". Pre pestovanie na poli aj v skleníku či fóliovníku. Plody riedko ostnaté s dĺžkou 20-22 cm. Pre jarné, letné aj jesenné úrody. Úroda cca 76 dní od výsevu..

2 €/1ks

Yildo F1 - minihadovka

Skorá odroda typu minihadovka. Vyrovnané plody zelenej farby. Pre celoročné pestovanie. Plody dĺžky 18-20 cm. Vegeratční doba cca 72 dní.

2€/1ks